Kamieniarstwo Gołębiewski

Zakład Kamieniarski Robert Gołębiewski to polska firma z siedzibą w Warszawie-Wołomin, która działa nieprzerwanie od 1989 roku. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres prac w dziedzinie kamieniarstwa nagrobnego, jak i kamieniarstwa budowlanego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze codziennie możemy starać się o miano lidera w branży na terenie Warszawy, Wołomina i okolic. Specjalizujemy się w produkcji ekskluzywnych nagrobków oraz elementów budowlanych takich jak parapety granitowe, kominki, schody czy blaty kuchenne. Wykorzystujemy przy tym materiały najwyższej jakości m.in. granit, marmur czy konglomerat kwarcowy. Jesteśmy również otwarci na indywidualne pomysły naszych klientów – chętnie je konsultujemy i podejmujemy się ich realizacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAGROBKI

Wykonujemy nagrobki ze wszystkich dostępnych granitów na świecie. Przyjmujemy każde zlecenie, również Państwa indywidualne projekty.

BLATY KUCHENNE

Blat z granitu, marmuru, czy konglomeratu to doskonały i elegancki element kuchni. Powierzając nam wykonanie blatu z kamienia, sprawimy, że Twoja kuchnia zachwyci wszystkich gości.

SCHODY

Dzięki dużemu doświadczeniu możemy wyprodukować dla Państwa schody o różnych kształtach i kombinacjach kolorystycznych.

KOMINKI

Kominki granitowe, marmurowe czy też z trawertynu to polecane rozwiązanie ze względu na swą twardość i łatwość utrzymania czystości. Sprawdzają się przez wiele lat i są praktyczne w użytkowaniu.

PARAPETY

Parapet z kamienia naturalnego nada niepowtarzalny wygląd pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdą Państwo parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne.

nagrobki projekt 3d

Wykonujemy nagrobki ze wszystkich dostępnych granitów na świecie

W naszych realizacjach wykorzystujemy najwyższej jakości kamień granitowy, a dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej klient ma możliwość idealnego dopasowania zamówienia do swoich oczekiwań. Dzięki temu nagrobki prezentują się godnie i elegancko. W projektach cmentarnych, również w przypadku rodzinnych grobowców, wykorzystujemy materiały budowlane najlepszej klasy, a niemal 30-letnie doświadczenie pozwala nam na przygotowanie się do sprawnego i efektywnego przeprowadzenia montażu zamówienia.

ZOBACZ REALIZACJE

Zapewniamy szeroki wybór materiałów najwyższej klasy w przystępnej cenie

Oferujemy: granity, marmury, konglomeraty kwarcowe i marmurowe.

Doradzamy na każdym etapie współpracy

Wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom w dziedzinie kamieniarstwa budowlanego i dobieramy rozwiązania według oczekiwań klienta, również tego mniej „tradycyjnego”. Podczas naszej współpracy mogą liczyć Państwo na konsultacje specjalisty oraz dbałość o jak najlepsze wykonanie zamówienia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Wyróżnia nas:

GWARANCJA 5 LAT

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu solidności wykonania usługi, przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnego poziomu ceny. Nasze realizacje obejmujemy 5-letnią gwarancją.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jesteśmy gotowi zrealizować każdą Państwa indywidualną wizję, również nietypowe pomysły i inspiracje. Staramy się wychodzić naprzeciw współczesnym tendencjom i kierunkom rozwoju, łącząc najwyższą jakość i nowoczesne wzornictwo.

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Połączenie 30-letniego doświadczenia w pracach kamieniarskich i bogatego wyposażenia parku maszynowego powoduje, że jesteśmy w stanie usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów, których liczba rośnie z każdym dniem. Współpracując z licznymi przedsiębiorstwami jesteśmy także aktywnym i lojalnym partnerem biznesowym.

WYSPECJALIZOWANA KADRA

Nasi wieloletni pracownicy chętnie udzielą Państwu informacji i wskażą rozwiązanie najbardziej optymalne dla Państwa oczekiwań. W przypadku nagrobków oraz większych realizacji np. grobowców warto postawić na jakość. Znaczenie ma bowiem nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także trwałość wykonania produktu i stan materiału budowlanego.

W miejscach takich jak: Warszawa, Wołomin i okolice - dojazd do Klienta oraz przeprowadzenie konsultacji jest całkowicie darmowe!

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

501 120 676